Záhradní domek Gotland 6F


Gotland 6F zahradní domek 40mm
Gotland 6F zahradní domek 40mm
  • Materiál: severský smrek
  • Rozměr: 485 cm x 390 cm (18,95 m2)
  • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
  • Dveře: 159 x 196 cm
  • Okno: 129 x 88 cm (len 1 okno v základe)
  • SÍla materiálu: 40 mm

Cena s DPH: 139.900,-Kč

VÁNOČNÍ AKCE 1 KUS : 99.900,-Kč vč DPH – dodnání 7 dní

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Zahradní domek Gotland 6F

Domek Gotland 6F je typ rozměrnější zahradní chatky v provedení 40mm. Výrobek poskytuje vysokou kvalitu provedení. 40mm stěny jsou mimořádně atraktivní řešení zahradní stavby. Také síla stěny je vhodná k rozměru chatky, která poskytuje 19m2 vnitřního prostoru.

Chatka skvěle zapadne na Váš pozemek. Její využití je opravdu všestranné.

Můžete v ní skladovat materiál, nářadí, kola, případně umístit příslušenství k bazénu. Oceníte praktické dvojdveře, které usnadňují manipulaci při používání zahradního domku. Zahradní domky Gotland jsou mimořádně vhodné pro vytvoření oddechového prostoru pro Vás a Vaše blízké ať už jako letní kuchyně, nebo místo pro příležitostné přespání zejména v letních měsících. Chatku lze poskládat zrcadlově. Domek je vyráběn z předsušeníého severského smrkového dřeva. Součástí tohoto domu jsou okna, dvojdveře, kování, podlaha, zámek s klíčem.

Záhradnú chatku je možné poskladať zrkadlovo.

Zahradní domek  Gotland je kompaktibilní s bočním přístřešek, jehož cena je od 6000,- Kč. Přístřešek zboku prodlužuje střechu o 120 cm (případně dle Vašeho přání na míru. Také je možné k domku dokoupit efektní terasu se zábradlím. Přístřešek a terasu je možné vidět v našich realizacích.