Garáž Falkland


Garáž Falkland
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 575 cm x 575 cm (33,06 m2)
  • Síla materiálu: 44 mm

Cena vč. DPH:

155.000,- bez vrat

257.000 Kč – klasické vrata
279.900 Kč – výklopná vrata

(V nabídce i zrcadlová verze)

Garáž Falkland

Montovaná dvojgaráž Falkland je kvalitní a ekonomicky nenáročné řešení parkování pro Vaše auta. Stavba je vhodná i jako sklad pro Vaši firmu. Garáž se dodává ve standardu s dvojkřídlovými dveřmi. Také je možná dodávka bez garážových dveří, případně s výklopnými branami. Jako základ doporučujeme betonovou desku, nebo zámkovou dlažbu. Informace naleznete v sekci technické informace.

Montovaná dvojgaráž je vyráběna je zpředsušeného severského smrkového dřeva. Součástí je okno, dveře, kování, 2x garážové křídlové dveře, zámek s klíčem. Výklopná brána je za příplatek.

Falklad lze objednat I s postavením garážových vrat v klesající části střechy. Můžete to vidět i na ilustračním obrázku.

Nesmíme zapomínat ani na kvalitný nátěr a střešní krytinu. Na střechu doporučujeme kanadský šindel, který je osvědčený a svou vahou přiměřený konstrukčním a statickým potřebám této dvojgaráže.

Jako nátěrovou hmotu používáme Remmers. Je to vícesložková nátěrová hmota. Informace najdete také v kategorii nátěry. Samozřejmě je možné chatku ošetřit i jiným kvalitním nátěrem. Na trhu je dostatek kvalitních značek.


Blogy o zahradních chatkách:


18 – Zahradní domek Balmoral – prostor pro odpočinek ve Vaší zahradě

Představujeme Vám další z našich zahradních domků od Lasity – Balmoral. Krásný prosklený zahradní domek v provedení 44mm.

17 – Zahradní domek rady Gotland v 40mm provedení v rozměrech až do 23m2

Jedním z nosných produktů vyráběných v Estonskem závodě Lasita Maja je řada domků Gotland v provedeních…

16 – Garáže pro Vašeho čtyřkolového miláčka od Lasity

V následujícím blogu bychom Vám rádi představili naše dřevěné garáže. Jsou velmi rychlým a ekonomickým řešením pro naše klienty.