Rekreační chata Murano 3


Rekreační chatka Murano 3
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 575 x 390 cm
  • Síla materiálu: 44 mm + podlaha 18 mm
  • Dveře: 2x  303 x 202 cm posuvné s dvojitým sklem , 1x 204 x 202 cm posuvné dveře, dvojsklo, 1x 83 x 190 cm inerrierové vnitřní
  • Možnost zateplit zdi, strop, podlahu

Cena vč. DPH: 425.000 Kč

(V nabídce i zrcadlová verze)

Rekreační chata – Ateliér Murano 3


Rekreační chata nebo také ateliér Murano 3 se sílou stěny 44 mm. Murano spojuje eleganci tradičních prvků s moderním designem. Jeho klasická sedlová střecha v kombinaci s hliníkovými rámy posuvných dveří vytváří charakteristický vzhled, který zároveň dodává pocit útulnosti a komfortu. Díky dvojím trojdílným a jedním jednodílným posuvným dveřím s izolačním bezpečnostním sklem je vnitřní prostor ateliéru dostatečně osvětlen a prosvětlen.

Dva prostorné pokoje s vysokým stropem poskytují dostatek místa pro vaše aktivity a odpočinek. Zajímavou přidanou hodnotou tohoto domku je patro určené pro spaní, ke kterému se dostanete po žebříku, čímž získáte další útulné místo pro odpočinek, snění či lenošení v tomto zahradním rekreačním ateliéru.

Na přání umíme rozšířit vrcbý prostor po celém půdorysu zahradní stavby

Atelier z řady Lasita ALU – System s hliníkovými rámy v barvě antracitu je zárukou kvality a moderního vzhledu, který dokonale ladí s vašími zahradami.

Stavba zahradních chatek je to co nás baví

Těšíme se na spolupráci s Vámi.