Zahradní domky s pultovou střechou Belmont 1 a 2


Zahradní stavba s pultovou střechou rozdělená na dvě části
Zahradní domeček Belmont se dá objednat ve dvou rozměrech
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 3,8×2,5m  nebo 4,25×2,8m
  • Obsah:  s podlahou, desky pero – drážka
  • Dveře: 149 x 185 cm
  • Dveře: 78 x 185 cm
  • Síla materiálu: 28 mm /34mm

Cena s DPH:

65.900 Kč (3,8×2,5m-28mm)

Zimní AKCE : 59.000,-Kč

———————————————————–
77.900 Kč (4,25×2,8m-34mm)

Zimní AKCE : 69.000,-Kč

(V nabídce i zrcadlová verze)

Zahradní domky s pultovou střechou Belmont 1 a 2

Dva rozměry tohoto zahradního domku, který je rozdělen na obytnou a užitkovou část. Krásné  dvojdveře s bezpečnostním plexisklem, které přidávají této vysoce kvalitní chatce od estonské Lasity ještě více šarmu a atraktivity. Zahradní domky s pultovou střechou se vyrábějí ve dvou variantách. Menší domek je o rozměru 3,8 × 2,5m. Ten větší je v rozměru 4,25 x 2,85m. Zahradní chatku lze smontovat i zrcadlově. Obsahuje podlahu 17mm perodrážku (jako většina našich chatek)

Stavba zahradních chatek:

Zahradní chatky a domky z našeho sortimentu pocházejí od lídra ve výrobě zahradních chatek LASITA Maja. Použité dřevo na výrobu chatek je ekologicky ošetřeno a má certifikát FSC. Vlastní výroba domků splňuje náročné ISO normy. Dopravu a montáž zajišťujeme našimi stálými vyškolenými pracovníky. Stovky úspěšných realizaci je nejlepší reklamou naši činnosti. Proto i více než 50% našich zákazníků k nám přichází na základě referencí od majitelů již zrealizovaných domků.

Způsob objednávky:

Snažíme se aby komunikace s námi byla vždy jednoduchá jasná a přímá. Na základě Vaši mailové nebo telefonické poptávky vypracujeme vždy nezávaznou nabídku, která obsahuje naceněné služby dle Vašeho přání. Pokud máte zájem např. o montáž, střešní šindel – každá položka je naceněna zvlášť. Vy jste ten, který si naskládá objednávku dle vlastního uvážení.

Na základě telefonického nebo mailového kontaktu Vám bude vypracována nabídka. Tato obsahuje ceny s DPH a termín dodání

Konzultace nabídky … většinou probíhá telefonicky (příp. mailem), osobní návštěva v kanceláři v Brně, nebo v Prostějově kde můžete vidět i vzorové domy

Odsouhlasení nabídky ze strany zákazníka. Jedná se o jednoduché potvrzení mailem. Potvrdíme  Vaši nabídku a  objednáme domeček a následující služby: doprava, montáž atd.