Moderní zahradní stavba Java 44


Moderní zahradní stavba Java 44
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 608 cm x 390 cm (23,71 m2)
  • Obsah:  s podlahou, desky pero – drážka
  • Dveře: 391 x 196 cm
  • Dveře: 84 x 190 cm
  • Okno: 150 x 41 cm
  • Sílaa materiálu: 44 mm

Cena vč. DPH  : 265.000,-Kč

(V nabídce i zrcadlová verze)

Moderní zahradní stavba Java 44

JAVA v 44mm provedení výborně splní Vaše potřeby moderní zahradní stavby. Nabízí přirozené řešení zahradní chatky k modernímu domu. Síla zvoleného materiálu koresponduje s kvalitou výrobku.

Zahradní domek nabízí 23,7m2 vhodného k uskladnění zahradních potřeb. Moderní zahradní stavba se skládá s dvou propojených a jedné samostatné místnosti. Tento typ zahradních domků je možné také využívat jako oddechový prostor pro Vás, Vaši rodinu, nebo se dá využít jako letní kuchyně.

Designově skvělé řešení nabízejí panoramatické posuvné dveře, které dotvářejí luxusní provedení této moderní zahradní stavby. Domek je vyráběn zpředsušeného severského smrkového dřeva. Součástí domu jsou okna, dvojdveře, kování, podlaha, zámek s klíčem. Velké posuvné dveře a okna jsou vybavena izolačním dvojsklem!

Moderní zahradní stavba Java se dá postavit i zrcadlově. Při realizaci základové desky je důležité pamatovat že součástí stavby je i malá terasa podél celé přední stěny. Terasa je vidět i na ilustračním obrázku zahradního domku.

Na střechu doporučujeme asfaltové pásy, které je možné ukončit dešťovým svodům za příplatek. Neméně důležitý je i vnější nátěr zahradní stavby. Naše firma dlouhodobě pracuje ze značkou Remmert. Výhodou této lazury je vícesložkový nátěr. Barva Vám ošetři dřevo proti UV, škůdcům, červotočům, hnilobě a zamodrání. Samozřejmě je nutné nátěr pravidelně obnovovat.

Blogy o zahradních chatkách – výběr:

9. Spokojený zákazník nám zaslal fotku po realizaci zahradní chatky St.Louis

Pokud je někdo s domečkem, nebo chatkou spokojený, určitě nás to potěší.

8 – Montáž záhadných chatek na betonový základ.

Pokračováním našeho blogu je další možnost zhotovení základu pod zahradní chatky.