Zahradní chatka Borkum 5


Zahradní chatka Borkum 5 a 2
  • Materiál: severský smrk
  • Rozmer: 390 cm x 390 cm (15,21 m2)
  • Obsah:  s podlahou, desky pero – drážka
  • Dveře: 149 x 196 cm
  • Dveře: 84 x 196 cm
  • Okno: 129 x 99 cm
  • Síla materiálu: 40 mm

Cena vč. DPH: 147.000 Kč

AKCE 1 KUS : 99.000,-Kč vč. DPH

(V nabídce i zrcadlová verze)

Zahradní chatka Borkum 5

Tato chatka je vyhledávaná pro svou praktičnost. V 40mm provedení patří k výrobkům, které poskytují nejen vysokou kvalitu provedení, ale je i esteticky dobrým řešením zahradní stavby. Síla materiálu podtrhává kvalitu daného výrobku. Chatky skvěle zapadnou k Vašemu domu, zahrady či k Vaší chatě. Domeček nabízí 15,2m2 vnitřního prostoru, který je přímo rozdělen jak na sklad o rozměru 4,6m2 k uskladnění materiálu, nářadí či kol tak na oddělenou místnost 10,6m2, která je vhodná pro vytvoření oddechového prostoru pro Vás a Vaše blízké. Oceníte praktické dvojdveře, které usnadňují manipulaci při používání domku. Zahradní chatka Borkum a její varianty jsou výbornou alternativou do zahrádkářských kolonií. Chatku lze poskládat také zrcadlově. Domek je vyráběn z předsušeného severského smrkového dřeva. Součástí domu jsou okna, dvojdveře, kování, podlaha, zámek s klíčem.

K zahradnímu domku lze objednat přístřešek, který zboku prodlužuje střechu o 120cm (případně dle Vašeho přání na míru). Také je možné k domku dokoupit efektní terasu se zábradlím. Přístřešek a terasu je možné vidět v našich realizacích.

Blogy o zahradních chatkách:

16 – Garáže pro Vašeho čtyřkolového miláčka od Lasity Maja

V následujícím blogu bychom Vám rádi představili naše dřevěné garáže. Jsou velmi rychlým a ekonomickým řešením pro naše klienty.

14 – Novinky 2019 na naší stránce drevo-domy.eu

V tomto blogu bychom Vám rádi představili několik novinek domků Lasita, které jsme pro Vás zařadili pro rok 2019 do naší nabídky.