Zahradní domek Viljandi 34

Materiál: severský smrk
Rozměr: 300 cm x 300 cm (9 m2)
Obsah: bez podlahy
Dveře: 185 x 149 cm
Okno: za príplatok
Síla materiálu: 34 mm
Pridat do Wishlist-u
Pridat do Wishlist-u

Dostupné na objednávku

Pridat do Wishlist-u
Pridat do Wishlist-u
53 000 

Zahradní domek Viljandi 34

 

Zahradní domek Viljandy 34 je ideální jako sklad k Vašemu bydlení, zahrádce, nebo k chatě. Chatka nabízí 9m2 vnitřního prostoru, který lze využít k posezení, uskladnění lavic, nářadí ze zahrady či příslušenství k bazénu. V přední části je vybavena oknem a dveřmi. Obvodové stěny stěny o síle 34mm. Zahradní domek Viljandy je vyráběn je z předsušeného smrkového dřeva. Součástí domečků jsou dveře, kování a zámek s klíčem. Podlaha a podkladní latě nejsou součástí balení.

Zahradní domek Viljandy 34 je k praktická novinka pro rok 2022 s vynikající cenou. V základu je bez podlehy a podkladních hranolů, tyto však lze doobjednat. Velké praktické dveře jsou umístěny doprostřed. Přední přestřešení je 130cm. Okno na boční stěně je možné za příplatek

domečkům je možné doobjednat přístřešek, který celé zboku prodlužuje střechu o 120cm (případně dle Vašeho přání na míru. Přístřešek lze vidět v našich realizacích.

Technické informace jak se starat o zahradní domek

Jako nátěr používáme Remmers. Jedná se o vysoce kvalitní vícesložkový nátěr. Informace naleznete také v kategorii nátěry. Samozřejmě je možné chalupu ošetřit i jinou barvou.  Na trhu je spousta kvalitních značek.

Nesmíme zapomenout na střešní krytinu. Na střechu doporučujeme kanadský šindel , který svou hmotností odpovídá konstrukčním a statickým požadavkům našich zahradních domků.

Výběr blogů o zahradních domcích :

2 – Výběr zahradního domku a garáže

Pokud víme, v jaké přibližné velikosti chceme chatu realizovat, dalším parametrem při výběru chaty je způsob jejího budoucího využití…

5 – Montáž na zemní šrouby – šrouby

Mnozí z vás řeší problém, jak namontovat zahradní domek, Ne vždy je možné postavit základovou desku z betonu nebo zámkové dlažby. Pro tento případ pro vás máme řešení.

4 – Stavba zahradní chatky a zahradního domku.

V předchozích částech blogu jsme se zabývali tím, jak si vybrat dobrý zahradní domek nebo rekreační chatu. V případě , že se rozhodnete postavit si chatu na vlastní pěst, máme pro vás několik rad, jak uspět a vytěžit ze stavby chaty maximum.

 

 

Kontaktní formulář

Kontaktujte násMohlo by se vám líbit

doprava zdarma
Pridat do Wishlist-u
Pridat do Wishlist-u
Zahradni domek s pristreskem Ivana 275

Zahradní domek s přístřeškem Ivana 275

Rozměr: 224×269 cm + 337 cm terasa
59 900 
69 900 
doprava zdarma
Pridat do Wishlist-u
Pridat do Wishlist-u
Zahradni domek Gotland 6F

Zahradní domek Gotland 6F

Rozměr: 485 cm x 390 cm (18,95 m2)
99 900 
139 900 
doprava zdarma
Pridat do Wishlist-u
Pridat do Wishlist-u
Chata ze dřeva Caroline GLD

Chata ze dřeva Caroline GLD

Rozměr: 390 cm x 575 cm (21,66 m2)
170 000 
220 000 

Nejnovější články v blogu